صنایع مکاترونیک ایران

صنایع مکاترونیک ایران


شرکت صنایع مکاترونیک ایران
مدیریت مهندس هاشمی
توضیحات تامین کننده تجهیزات هیدرولیک، پنوماتیک و ابزار دقیق
تلفن 66611576 - 66611643 - 66600653 - 021
همراه
فکس
ایمیل mailroom@imihydraulic.com
سایت http://www.imihydraulic.com
استان-شهر تهران - تهران
آدرس تهران - خیابان قزوین - مجتمع میلاد قائم - همکف - شماره 281
کد پستی
سایر

شرکت صنایع مکاترونیک ایران با قوی ترین پشتوانه فنی و مهندسی از آلمان تا کنون بیش از هفتاد سمینار آموزشی تخصصی در موضوعات مختلف از جمله اتوماسیون صنعتی ، هیدرولیک ، پنوماتیک ، اتوماسیون فرایند در بزرگترین صنایع مهم کشور از جمله خودروسازی ، پالایشگاه ، پتروشیمی ، صنایع غذایی و دارویی ، کارخانجات فولاد و سیمان و . . . اجرا نموده است .

 

از برجسته ترین نقاط قوت این سمینارها کاربردی و موضوعی بودن آن با توجه به نیاز هر واحد صنعتی در کشور بوده است .

این بخش با استفاده از توان طراحی فنی مجری پروژه های اتوماسیون صنعتی و فرآیند ( مشاوره ، اجرا ، ساخت و راه اندازی ) ، ساخت جک و یونیت های هیدرولیک ، جک و تابلوهای پنوماتیک و الکتروپنوماتیک ، کنترل و مانیتورینگ ، تعمیرات پمپ ها و جک های هیدرولیک اشاره کرد که در دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری فعالیت های مهندسی شرکت را راهبری می نماید .

این شرکت با بهره گیری از سیستم های تحلیل مدرن سعی در کاهش خطاهای حین طراحی نموده تا در نهایت بتواند طرحی بهینه قبل از ساخت در اختیار مشتریان خود قرار دهد .

از این رو با ارتباط مناسب با مجموعه های دانشگاهی و هم چنین با استفاده از توان تخصصی خود پیش از ساخت از تحلیل های المان محدود و روش های بهینه سازی بهره می جوید تا از طراحی خود و یا بعضاً در مواردی که نمونه های قبلی دچار مشکل شده است اطمینان یابد و به رفع معایب موجود در طرح بپردازد . بخش R & D شرکت صنایع مکاترونیک ایران اقدام به تهیه آرشیوی کامل از تکنولوژی ساخت سیلندرهای هیدرولیک و پنوماتیک تحت استانداردهای VDMA – 24562 ,1 - DIN/ISO 6020 – 1 , 2 - 6431 , 2 و طرح های خاص ( طبق سفارش ) از کمپانی های معتبر جهانی مانند Haenchen , Bosch Rexroth Group Parker , Festo , SMC , ATOS نموده است .

شرکت صنایع مکاترونیک ایران طراح و سازنده سیستم های هیدرولیک کلاسیک ، پروپورشنال و سروو ، خصوصاً تولید بلوک های خاص و پیشرفته هیدرولیک ، پنوماتیک و طراحی تابلوهای کنترل تجهیزات فوق با تکنولوژی PLC و ارتباط منطقی آن مجموعه با شبکه های صنعتی مربوط می باشد .

ساخت سیستم های هیدرولیک ( پاورپک Power – Pack ) با تکنولوژی های مختلف شامل سیستم های مادولار ، کارتریج ، ساخت بلوک های کنترلی خاص و تابلوهای الکتروپنوماتیک جهت اتوماسیون خطوط تولید در صنایع مختلف انجام می پذیرد .

استفاده واحد R & D از نرم افزارهای تخصصی طراحی بلوک و سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک به عنوان وجه تمایز این شرکت در بین شرکت های داخلی است .

شایان ذکر است مدیر عامل شرکت صنایع مکاترونیک مخترع اولین تردمیل هیدرولیک هوشمند آبی در جهان می باشد که دارای گواهینامه ثبت اختراع از سازمان اسناد و املاک کشور بوده ، همچنین دارنده گواهینامه اعتبارسنجی و امتیازدهی از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران می باشد که توانسته است در اولین رویداد بین المللی جایزه بزرگ اختراعات کشور از میان 1400 اختراع برتر جایگاه نخست را به خود اختصاص دهد .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به سایت اصلی این شرکت مراجعه فرمایید . 

برای دیدن محصولات هر برند، روی آن برند کلیک نمایید